7 Ağustos 2012 Salı

CAN DÜNDAR -AŞKA VEDA

   Can dündar ile ilk kez tanıştım.Geç oldu epey ama neden bilmiyorum hiç bir kitabı çekmedi beni belki lüsyenı okurum diyordum ama onu da okumadım.Ama kalemini sevdim açıkcası.Aşkı anlatabilen yazar sayısı günümüzde bence çok az daha ilk yazıda çok güzel anlatmış . Ama o yazıyı sanırım hayatım boyunca unutmam .Birincisi beni aynen böyle seven birine okuttuğum ve tıpkı sen dediğim için ikincisi ise daha kötü bir anı olduğu için keşke okutmasaydım dediğim birine okuttum .Eşini yeni kaybetmiş aşkına elveda demiş ve o yazıdaki bir çok duyguyu yaşayan birine okuttum .
   Kitap aslında beni arka sayfası ile büyülemişti ama o konu pekte irdelenmemiş evet sexsiz aşktan aşksız sexe geçiş belli yerlerde yazılmış ama bu konu üzerine gider diye düşünmüştüm.

  Konu itibariyle ben sevdim hem kalemini hem yazılarını.Hiç can dündar okumamış biri olarak yeni bir yazar daha kazandığım için kendi adıma mutluyum. Bir çok konu hakkında yazmasıa çok sevindim sadece eski ile yeniyi karşılaştırmamış .Bir çok telden çalmış saygı değer can dündar ....kalemine ve yüreğine sağlık . Eldeva saygıdeğer dostum can dündar -aşka veda  


ve bu oscar wildenin sözüde bence harika ötesiydi....

İki gün sonrada elif şafak -şemspareyi okudum onun yazısını yazacağım nasip olursa ..

elimdede grange in kolonisi var ... Bu ara hızlı okuyorum hemde kitap seçmeden umarım böyle devam ederim...

Hiç yorum yok: