24 Şubat 2013 Pazar

yazmaya başlamak lazım ....

     Yazmak beni çok rahatlatan bir olay insanlara anlatmaktan daha çok sevdiğim ve kendimi daha iyi ifade edebildiğim bir iletişim biçimi konuşmaktan daha fazla sevdiğim kesin. yazmayı seviyorum ama yazım inanılmaz berbat. NE yaparsam yapayım beceremiyorum. Yazmak istiyorum ama defterin sonunda ben bile bazen okuyamıyorum . Ve bunun için yazmam gerekli buralara. BEnim okumma için ne yzdığımın bir önemi yok belki de çok fazla kelime hatası yapacağım belki imla kılavuzunun kenarından geçmeyeceğim ama olsun yazmak istşyorum aklımdan ne geçerse yazmak yüreğim neyi okursa yazmak.
            Nerden çıktı bu diye soruyorum kendime ama twitterda yine eski hallerime dönemye başladığımı farkettim .Klavyenin ilk harfinden başlayıp(tabiki Q ile ilgili bir cümle yazmadım :) sonuna kdar geldim baktım ki fena değilim. iyiyim demiyorum ama fena değilim .İşte bunun için yazmaya başlamak istiyorum öyle işte gelişi güzel .kimseye beğendirmeye çalışmadan.eeee bu takma ismimim hakkını vermem gerekli.kafamın içinde geçen tonlaraca şeyi yazıya dökmem gerekli ve neden gerekli diye düşünüyorsam unutkanlığımdan ötürü bence .Çocukluk yıllarımda çok fazla birşey hatırlamıyorum. Ve hafızamdan silinmeye devam ediyor ve bu unutkanlık belkide gelecekte daha da kötüye gidecek ve sadece yazdıklarımı hatırlayacağım bilmiyorum ? Dikkat eksikliğimi çözmüş olsamda unutkanlığımı hali hazırda halledebilmiş değilim.
Herneyse nasıl dolmuşssam yazdıkça yazasım geliyor 
artık yazacağım öyle gelişi güzel 
kimse gibi değil ama 
kendim gibi 
stylopunk gibi ...

6 yorum:

excollection dedi ki...

Bende tam olarak sadece yazıyorum. Kimseyi önemsemeden... Bir bakmak istersen linki paylaşıyorum. Yeni yazılarını bekliyorum. http://antikavosvos.blogspot.com/

Hacer Yavuz dedi ki...

yazmakla hayatın akışı paralel aslında:)misafirliğe beklerim :)

Canan Güler dedi ki...

Destekliyoruz :) sen yaz biz okuruz .. #kitapkardeşliği yanında her zaman :)

Yüreğimin İklimi dedi ki...

yazamak insanı rahatlatıyormuş bence devam.

Yüreğimin İklimi dedi ki...

tıp bayramın kutlu olsun stylopunk

Emrah Güngör dedi ki...

Kimseye beğendirmeye çalışma zaten. Yaz, sadece yaz. İçine sinmişse yazdığın yazı, gerisini düşünme. Yazmaktan zevk alıyorsan, kimsenin düşüncesi seni etkilemesin, alıkoymasın bu zevkten.